300*3000-907788: (98*29-132370) * 87=

+3
Ответы (1)
  1. 6 октября, 11:24
    0
    1) 98*29=2842

    2) 132370:62=2135

    3) 2842-2135=707

    4) 907788:707=1284

    5) 1284*=111708

    6) 300*3000=900000

    7) 900000-111708=788292

    =788292