1/3 * 6/7 - 1/7 * 3/4

+2
Ответы (1)
  1. 9 марта, 20:39
    0
    1/3 * 6/7 - 1/7 * 3/4=6/21-3/28=2/7-3/28=8/28-3/28=5/28