Помогите решить

А) - 5 х-4 у+35 х+34-5-62 х

Б) 5 а-53 с+53 с-43-5 а+40

+4
Ответы (1)
  1. 8 октября, 01:10
    0
    A) - 5x-4y+35x+34-5-62x = (-5x+35x-62x) - 4y + (34-5) = - 32x-4y+29

    B) 5a-53c+53c-43-5a+40 = (5a-5a) + (-53c+53c) - 43+40=0+0-3=-3