827693-204*860+85680:28=

+5
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 05:59
    0
    827693-204*860+85680:28=

    1) 204*860=175440

    2) 85680:28=3060

    3) 827693-175440=652253

    4) 652253+3060=655313