24,37+65,83=

0,04+102=

5,931+0,17+0,821=

112,34-97,57=

1111-0,012=

+2
Ответы (2)
  1. 26 марта, 22:38
    0
    24,37+65,83=90,2

    0,04+102=102,04

    5,931+0,17+0,821=6,922

    112,34-97,57=14,77

    1111-0,012=1,110
  2. 27 марта, 00:41
    0
    1) 90,2

    2) 102,04

    3) 6,922

    4) 14,77