Решить: (2573+12463) * 619-7825+371

+5
Ответы (2)
  1. 9 мая, 09:36
    0
    15036·619-7825+371=

    9307284-7825+371=

    9299459+371=

    9299830
  2. 9 мая, 12:24
    0
    1) 2573+12463=15036

    2) 15036*619=9307284

    3) 9307284-7825=9299459

    4) 9307284+371=9299830