Решите эту задачу 1/4-у/3"1/3-у

+3
Ответы (2)
  1. 23 августа, 20:19
    0
    1/4 - у/3 > = 1/3 - у

    у - у/3 > = 1/3-1/4

    2/3 у > = 1/12

    у >=1/12 : 2/3

    y > = 3/24

    y > = 1/8
  2. 23 августа, 21:18
    0
    1/3-у доривнюе о цилих одна третя минус у