M•8=50800

a•4=4100

x•90=34200

y•208=13936

+3
Ответы (1)
  1. 27 марта, 21:54
    0
    1. 50800:8=6350-m

    2. 4100:4=1025-a

    3. 34200:90=380-x

    4. 13936:208=67-y