906 - (248+352) + (630-245)

+2
Ответы (2)
  1. 25 ноября, 10:34
    0
    906 - (248+352) + (630-245) = 906-600+385=306+385=691
  2. 25 ноября, 11:27
    0
    906 - (600) + (385) = 906=691