Вычисли 645*100-64500*1+35670:35670, 13482:1 + (820*45-36900) - 749*18

+3
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 22:10
    0
    645*100-64500*1+35670:35670=

    64500-64500+1=1

    13482:1 + (820*45-36900) - 749*18=

    13482 + (36900-36900) - 13482=0