645 * 100 - 64500 * 1 + 35670 = ... 13482: 1 + (820 * 45 - 36900) - 749*18=

+1
Ответы (1)
  1. 26 мая, 09:55
    0
    1) 645*100=64500

    2) 645*1=64500

    3) 64500-64500=0

    4) 0+35670=35670

    13482:1=13482

    820*45=36900

    36900-36900=0

    749*18=13482

    13482-13482=0