350x (2508-2199) + 1151150:230

+1
Ответы (1)
  1. 25 января, 02:56
    0
    350 * (2508 - 2199) + 1151150 / 230 = 113155

    2508-2199=309

    309*350=108150

    1151150/230=5005

    108150+5005=113155