Реши уравнение:

8⋅ (6+y) - 4y=5y-61

+2
Ответы (2)
  1. 3 декабря, 03:52
    0
    8 (6+y) - 4y = 5y - 61

    48+8y-4y=5y-61

    8y-4y-5y = - 61-48

    -1y = - 109

    y = - 109: (-1)

    y=109

    Ответ: у = 109
  2. 3 декабря, 04:55
    0
    8⋅ (6+y) - 4y=5y-61

    48+8 у-4 у=5 у-61

    8 у-4 у-5 у=-61-48

    -у=-109

    у=109