6 целых 3 4 тых - 5 целых 5 4 тых без НОК

+1
Ответы (1)
  1. 4 августа, 03:00
    0
    6_3/4 - 5_5/4 = (6 - 5) + (3/4-5/4) = 1 - 2/4 = 1 - 0.5 = 0.5