72x8:9-32x5:10 + (401-209) =

+1
Ответы (2)
  1. 22 марта, 05:45
    0
    72*8:9-32*5:10 + (401-209) = 9*9-160:10+192=81-16+192=257
  2. 22 марта, 09:19
    0
    576:9 - 160:10 + 192=240