3/16 (1/16+5/8)

1/7+2/21+3/7

7/10+2/15+11/30

58/61+45/61

379/401+127/401

+4
Ответы (1)
  1. 31 мая, 18:17
    0
    3/16 (1/16+5/8) = 3/16 (1/16+10/16) = 3/16*11/16 = 33/256

    1/7 + 2/21+3/7 = 3/21+2/21+9/21=14/21 = 2/3

    7/10+2/15+11/30 = 21/30+4/30+11/30=36/30 = 1 целая 6/30 = 1 целая 1/5

    58/61 + 45/61 = 103/61 = 1 целая 42/61

    379/401+127/401 = 506/401 = 1 целая 105/401