1). 1 1/8 * (9 1/3:1 3/4) =

2). 11/23*3 2/7:5 1/2=

+3
Ответы (1)
  1. 26 августа, 23:58
    0
    11/8 * (91/3*4/13) = 11/8*28/3=77/5