Вычислите: I - 16 I + 34=?

+5
Ответы (2)
  1. 5 ноября, 23:32
    0
    I - 16 I + 34 = 16 + 34 = 50
  2. 6 ноября, 01:21
    0
    I - 16 I + 34 = 16 + 34 = 50