27• (546+99454-97484) : 3: (80-6)

+4
Ответы (1)
  1. 7 июня, 00:52
    0
    1) 546+99454=100000

    2) 100000-97484=2516

    3) 80-6=74

    4) 2516*27=67932

    5) 67932:3=22644