Реши уравниние 15 а-2 а-а=1, 2

+5
Ответы (2)
  1. 28 июля, 11:22
    0
    15 а - 2 а - а = 1,2

    12 а = 1,2

    а = 1,2 / 12

    а = 0,1

    Ответ: 0,1
  2. 28 июля, 11:45
    0
    15a-2a-a=1,2

    12a=1,2

    a=1,2/12

    a=0,1