Вычисли

5-19

-27-37

-13,3+6

-8 2/5+14,1

-12,56+0

-25,2-8,75

+4
Ответы (1)
  1. 6 июля, 01:53
    0
    5-19=-14

    -27-37=-64

    -13,3+6=-7,3

    -8 2/5+14,1=-42/5+141/10=57/10=5,7

    -12,56+0=-12,56

    -25,2-8,75=-33,95