спростити вираз 20 х-12y-18x+6y

+2
Ответы (2)
  1. 15 августа, 06:17
    0
    20 х-12y-18x+6y=

    = (20-18) х + (-12+6) у=

    =2 х-6 у=

    =2 (х-3 у)

    или можно

    20 х-12y-18x+6y=2x-6y
  2. 15 августа, 07:54
    0
    20 х-12y-18x+6y = 2 х-6y = 2 (x-3y)