Корень уравнения24z-63=16z+209

+3
Ответы (2)
  1. 8 декабря, 00:56
    0
    24 з-63=16 з+209

    24 з-16 з=209+63

    8 з=272/:8

    з=34

    з это z
  2. 8 декабря, 01:13
    0
    24z - 63 = 16z+209

    24z - 16z = 209 + 63

    8z = 272

    z=34