В одний папци 17 електронних файлив, а в инший-19. Загальний розмир файлив в обох папках 7308 Мб. Який розмир окремо кожной папки?

+4
Ответы (1)
  1. 13 февраля, 08:32
    0
    Сейчас попробую ...

    17+19=36 всего в папках

    7308:36=203 мб розмер одного файла

    17*203=3451 мб розмер первой папки

    19*203=3857 мб розмер другой папки