1 день продуктивнисть? час роботи 5 год загальний виробиток 15 м. 2 день?, на 2 м бильше час роботи 6 год загальний виробиток?

+3
Ответы (1)
  1. 18 мая, 11:07
    0
    1) 15:5=3 (м) - за 1 год. в 1-й день

    2) 3+2=5 (м) - за 1 год. во 2-й день

    3) 5*6=30 (м)

    В. (15:5+2) * 6=30 (м)

    Ответ: 30 м загальний видобуток за 2 день.