2) 21/50 * у = 1; 4) 29/38 * у = 1

+4
Ответы (1)
  1. 12 июля, 07:40
    0
    21/50*у=1

    0,42*у=1

    у=2,38095238

    21/50*2,38095238=1

    29/38*у=1

    0,76315789*у=1

    у=1,31034484

    29/38*1,31034484=1