12-12+100000-2+8+9-6+3+7•9=?

+3
Ответы (2)
  1. 12 мая, 05:53
    0
    0+99998+17-6+3+7 9 = 99998 + 14 + 63 = 99998 + 77 =
  2. 12 мая, 06:55
    0
    12-12+100000-2+8+9-6+3+7*9=100073

    1) 7*9=63

    2) 12-12=0

    3) 0+100000=100000

    4) 100000-2=99998

    5) 99998+8=100006

    6) 100006-6=100000

    7) 100000+3=100003

    8) 100003+7=100010

    9) 100010+63=100073