0,3752 х+0,4548-0,1

Если х=5,7 0,1 10

+1
Ответы (1)
  1. 27 декабря, 02:48
    0
    1) 0,3752*5,7+0,4548-0,1=2,39344

    2) 0,3752 * 0,1+0,4548-0,1 = 0,39232

    3) 0,3752*10+0,4548-0,1=4,1068