Вычесли.

345*8-4548/6 + (459-268) * 100=

(40000-4097 * 9) * 25772/68=

+2
Ответы (1)
  1. 5 ноября, 11:50
    0
    1) 345*8-4548/6 + (459-268) * 100=2760-758+19100=21102

    345*8=2760

    4548/6=758

    (459-268) * 100=191*100=19100

    2) (40000-4097*9) * 25772/68=3127*379=1185133

    40000-4097*9=40000-36873=3127

    25772/68=379