500-300:2+200=?

600:5*45=?

+5
Ответы (2)
  1. 18 июня, 01:03
    0
    500-300:2+200=550

    600:5*45=5400
  2. 18 июня, 02:55
    0
    500-300:2+200=550

    1) 300:2=150

    2) 500-150=350

    3) 350+200=550

    2.

    600:5*45=5400

    1) 600:5=120

    2) 120*45=5400