Вычислить 2,16:2 7/10+0,3*1 4/5

+5
Ответы (1)
  1. 11 июля, 19:55
    0
    2 7/10=2,7.1 4/5=1,8. 2,16/2,7=0,8 0,3*1,8=0,54 0,8+0,54=1,34