Розвяжить ривняння 3/4 (1/2x+2/3) = 3x+2 1/4

+2
Ответы (2)
  1. 20 декабря, 08:05
    0
    3/4 (1/2 х+2/3) = 3 х+2 1/4

    3/8 х+1/2=3 х+2 1/4

    3/8 х-3 х=2 1/4-1/2

    -2 5/8 х=1 5/4-2/4

    -2 5/8 х=1 3/4

    х=7/4: (-21/8)

    х=-2/3
  2. 20 декабря, 10:19
    0
    3/4 (1/2 х+2/3) = 3 х+2 1/4

    3/8 х+1/2=3 х+2 1/4

    3 х - 3/8 х=1/2 - 2 1/4

    2 5/8 х=2/4 - 2 1/4

    21/8 х = - 1 3/4

    х = - 7/4 : 21/8

    х = - 7/4 * 8/21

    х = - 2/3