Вычислиие 1,763:0,086-0,34*16

+3
Ответы (1)
  1. 29 июня, 19:35
    0
    1,763:0,086-0,34 * 16=-3,763

    1) 1,763-0,086 = 1,677

    2) 0,34*16=5,44

    3) 1,677-5,44=-3,763