4^10 * (2^4) ^3/4 * (2^2) ^5

+2
Ответы (1)
  1. 24 октября, 13:37
    0
    4^10*2^3*2^10=4^10*2^13 = (2^2) ^10*2^13=2^20*2^13=2^33