1) 64:-4

2) - 144:-12

3) - 36:36

4) - 20:-1

5) 72:-2

6) - 100:10

7) - 15:-15

8) 0:-1

+5
Ответы (2)
  1. 10 мая, 05:15
    0
    1) - 16

    2) 12

    3) - 1

    4) 20

    5) - 36

    6) - 10

    7) 1

    8)
  2. 10 мая, 05:27
    0
    1) 64:-4 = - 16

    2) - 144:-12 = 12

    3) - 36:36 = - 1

    4) - 20:-1 = 20

    5) 72:-2 = - 36

    6) - 100:10 = - 10

    7) - 15:-15 = 1

    8) 0:-1 = 0