340*430 - 2700*13:100=

+1
Ответы (2)
  1. 25 июля, 19:46
    0
    1) 13:100=0,13

    2) 2700*0,13=351

    3) 340*430=146200

    4) 146200-351=145849
  2. 25 июля, 20:54
    0
    1) 340*430=146,200

    2) 2700*13=35,100

    3) 35100/100=351

    4) 146200-351=145,849