2 (3 у-7 а) - 5 у+6 а при у=4, а=213

+5
Ответы (1)
  1. 10 марта, 07:12
    0
    2 (3 у-7 а) - 5 у+6 а при у=4, а=213

    2 (3 у-7 а) - 5 у+6 а=6 у-14 а-5 у+6 а = у-8 а (при у=4; а=213)

    у-8 а = 4 - (8 * 213) = 4 - 1704 = - 1700

    Ответ: - 1700