85 : 17 =

56 : 14 =

5*13=

55 : 5 =

29*3=

18*3=

32*3=

19*5=

84:28

98:14=

+3
Ответы (1)
  1. 6 июня, 07:08
    0
    85 : 17 = 5

    56 : 14 = 4

    5 * 13 = 65

    55 : 5 = 11

    29 * 3 = 87

    18 * 3 = 54

    32 * 3 = 96

    19 * 5 = 95

    84 : 28 = 3

    98 : 14 = 7