Ондык болшиктерди разрядтык косылгыштардын косындысы туринде жазындар: 1) 0,18; 0,315; 0,14; 0,222; 0,8627. 2) 2,9; 4,51; 8,731; 6,44; 7,9312

+3
Ответы (1)
  1. 5 августа, 08:29
    0
    17-12=5 - разница

    3750 / 5 = 750 - за 1 метр

    12 * 750 = 9000 - за 1-ый рулон

    17 * 750 = 12750 - за 2-ой рулон Ну вот, как то так