0.9*7.8+10.2:0.25-3.502:0.17

+1
Ответы (1)
  1. 17 августа, 10:02
    0
    1) 0,9*7,8 = 7,02

    2) 10,2:0,25 = 40,8

    3) 3,502:0,17 = 20,6

    4) 7,02+40,8 = 47,82

    5) 47,82-20,6 = 27,22