В) 27*64+89*502

Г) 27 * (64+89) * 502

+3
Ответы (1)
  1. 17 марта, 09:55
    0
    27*64+89*502 = 1728 + 44678 = 46406

    27 * (64+89) * 502 = 2073762

    64+89 = 153

    153*27=4131

    4131*502 = 2073762