4,5: (47,375 - (26 1/3-x*0,75) * 2,4:0,88) = 4/11

+4
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 07:21
    0
    4.5: (47375/1000 - (26/3-0.75 х) •24/10•88/100=4/11

    4.5: (47375/1000-260/11+3/4 х•30/11=4/11

    4356=4 (2089+180 х)

    -720 х=4000

    х = - 5,55556