Обчисли зручним спобом 18.278+2.11-5.078

+4
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 18:48
    0
    18,278 + 2,11 - 5,078 = 18,278 - 5,078 + 2,11 = 13,2 + 2,11 = 15,31

    Удачи)