X дробь 2 - y дробь 3=1 х дробь 5 - y дробь 4 = - 1 x/2-y/3=1 x/5-y/4 = - 1

+2
Ответы (1)
  1. 20 июля, 10:11
    0
    1) у/2-у/8=у/4-1

    4 у-у-2 у+8/4=0

    у+8=0

    у = - 8

    2) 5 х/12-4 х/15=х/20+1

    25 х-16 х-3 х-60/60=0

    6 х=60

    х=10

    3) х/3-2 х/9=х/6+1/2

    6 х-4 х-3 х-9/18=0

    -х-9=0

    х=-9