1) |8-0,2x|=12

2) |2x-1|=0

3) |10x-7|-32=-16

+5
Ответы (1)
  1. 5 января, 04:05
    0
    1

    8-0,2x=-12 U 8-0,2x=12

    0,2x=20 U 0,2x=-4

    x=100 U x=-20

    2

    2x-1=0

    2x=1

    x=0,5

    3

    |10x-7|=16

    10x-7=-16 U 10x-7=16

    10x=-9 U 10x=23

    x=-0,9 U x=2,3