52:7=? 78:9=? 27:10=? 63:10=? 36:11=? 27:4=? 156:10=? 348:100=?

+1
Ответы (1)
  1. 14 июня, 23:26
    0
    52:7=52/7

    78:9=26/3

    27:10=2.7

    63:10=6.3

    36:11=36/11

    27:4=6.75

    156:10=78/5

    348:100=87/25