6 целая 1/4 - 3 целая 2/5=

+1
Ответы (1)
  1. 26 марта, 17:19
    0
    6 1/4 - 3 2/5 = 25/4 - 17/5 = 125/20 - 68/20 = 57/20 = 2 целых 17/20