Велика коробка з подарунком коштуэ 64 грн., а мала - одну четверту частину. Скилькы коштують 2 велыки и 4 мали подарункы?

+3
Ответы (1)
  1. 27 июня, 02:02
    0
    Напишу на русском.

    64:4=16 (г) - стоит маленькая коробка

    64*2+16*4=128+64=192 (г) - всего