480480:12-5 * (96-78) : 2=?

+4
Ответы (1)
  1. 12 мая, 09:20
    0
    480480:12-5 * (96-78) : 2=-33

    1) 96-78=18

    2) 480480:12=40040

    3) 5*18=90

    4) 90:2=45

    5) 12-45=-33