480480:24-4 * (81-63) : 2=

+4
Ответы (2)
  1. 7 марта, 16:57
    0
    480480:24-4 * (81-63) : 2=20020-4 * (18) : 2=20020-72:2=20020-36=19984
  2. 7 марта, 19:05
    0
    1) 81-63 = 18

    2) 480480:24 = 20020

    3) 4*18:2 = 36

    4) 20020-36 = 19984